איחוד הלוואות

איחוד הלוואות

לא על הרבה תחומים ניתן להגיד בפה מלא כי הם מצויים בהתפתחות תמידית, כפי שאפשר להגיד על ענף הנדל"ן. וכשחושבים על נדל"ן, על רכישתו, מיד עולה בראש הקונוטציה של לקיחת משכנתא, כי בינינו האם אפשר כיום בלעדיה?איחוד הלוואות עסקינן תחום מורכב למדי, עבודת נמלים של ממש. ממש לא רצוי שתבצעו אותה בעצמם, ותחבלו בסיכויים שלכם לקבל משכנתא או איחוד הלוואות, או לחלופין שתעשו עסקה גרועה למדי. זה הזמן לזמן את שירותיו הנאמנים של מי שעוסק בתחום של ייעוץ משכנתא. למי שאינו בעניינים, נשמח לספר כי יועץ משכנתאות נהנה מתחום עיסוק מסקרן ודינמי, לכל דעה ועניין. על פניו נראה כי פועלו פשוט למדי. כל מה שהוא צריך לעשות מתחיל ומסתיים במציאת משכנתא עבורכם. אך בעצם עסקינן אודות עשייה הרבה יותר משמעותית מכך. ככל שיועץ המשכנתאות יותר מקצועי, הוא ישמח להסביר לכם שאין משכנתא אחת דומה לרעותה, כשם שכל האצבעות שלכם אינן שוות. כל העניין כולו מתמקד בהבנה של המאוויים ושל הצרכים שלכם, המצב הפיננסי שלכם כעת והמשוער בעתיד, והתאמה מוצלחת של המשכנתא.

מי קהל היעד של איחוד הלוואת או  ייעוץ משכנתא?
כשחושבים על קהל היעד של נותן השירות של ייעוץ משכנתא ואיחוד הלוואות בפרט, בעצם אפשר להגיד שהוא פונה לכל אחד ולכל אחד מבניכם. אבל אנו מבינים שאתם בוודאי מעוניינים בהתייחסות ספציפית יותר, ולכן נפרט יותר. כלעיל –
 כאשר בונים בית מהמסד ועד לטפחות, יש להבין כי מדובר אודות תהליך ארוך, שמחייב ייעוץ של משכנתאות. וזאת למה? משום שהוא אמון על פיקוח של התשלומים לקבלן הבנייה, תוך כדי מציאת העסקה עם הריביות הכי משתלמות.

כל ייעוץ בכלל, ובתחום של ייעוץ משכנתא בפרט, מחייב כי תשאלו את היועצים כמה שאלות. לאחר שכבר הצלחתם למצוא את יועץ המשכנתאות המוצלח ביותר, עליכם להעלות שלב, לתהליך של הגשת הבקשה לקבלת המשכנתא. קודם כל, כדאי שתדעו, שלא מומלץ להגיש יותר מדי בקשות להלוואות. צריך לדעת איך לעשות זאת, איפה ומתי. בעידן המתפתח בהיבט הטכנולוגי כיום, המון יועצי משכנתאות עובדים בצורה מקוונת בעיקר. מכיוון שבאינטרנט, כמו באינטרנט, יש צדיקים, ויש גם נוכלים, חשוב לבחון כל איש מקצוע לגופו. תוודאו מה המקום הפיסי שלו, הבסיס שלו. לשם כך, מומלץ שתגיעו לפגישה ראשונית עמו. עליכם לשאול אותו כמה זמן, בממוצע, יימשך כל התהליך. תבחנו את הסוגיה האם יש דרישות מסוימות מראש? כמו למשל – יחס ההלוואה אל מול ההכנסה שלכם, או לחלופין ציון אשראי. או מקדמה כל שהיא שהוא דורש מלכתחילה, וכיוצא בזאת.

מה הם תחומי האחריות של איחוד הלוואות או ייעוץ משכנתא?


תחומי האחריות של ייעוץ משכנתא הינם רבים ומגוונים, כאשר התחום המוביל כרוך בבחינה של הצעות המשכנתא שרלוונטיות אליכם, בהתבסס על המצב הפיננסי שלכם האישי. עוד יגדיל לעשות היועץ משכנתא ויבקש בשמכם את אישור המשכנתא.
מה זה אומר ההתאחדות של ייעוץ משכנתא?

עד ל- 2016 הייתה עלייה מתמדת בכל מי שעוסק בתחום של ייעוץ משכנתא. לא היה כל גוף אחד שהיה אמון על התיווך של כל יועצי המשכנתא. במהלך 2016, קבוצת יועצי המשכנתאות התאגדה, מתוך ראייה משותפת לכולם. הם ראו לנגד עיניהם את ההפיכה של ענף ייעוץ המשכנתאות לענף מוכר, ידוע ופורמלי.
 
ואז הוקמה ההתאחדות ליועצי המשכנתא, שהיה גוף ללא מטרות רווח, כאשר הוא ראה אל מול עינו חזון משותף, שבא לידי ביטוי בצורך לאגד יחדיו את יועצי המשכנתא, תוך כדי יצירה של גוף מאגד המגן על זכויות האזרחים בארץ, ואף בנתינה של עזרה, מתוך הכוונה לבל ייצוג ראוי בפני הבנקים השונים.

במידה ומסיבה כזאת או אחרת אתם זקוקים מידית לכסף, האופציה של לקיחת הלוואה מהבנקים איננה ריאלית, בשל הריביות העצומות שהם גובים, לעומת נטילת משכנתא. מה שטוב במשכנתא בא לידי ביטוי בכך שהיא מאפשרת לכם לקבל הלוואה עם תנאי ריבית הרבה יותר נמוכים מההלוואות של הבנקים, וכמו גם לפרוס את התשלומים למשך שנים רבות, מה שבהכרח מביא להיתכנות של סכומים מועטים יותר מדי חודש. תוכלו להשיג תשלומים הרבה יותר אטרקטיביים באם תפנו ליועץ משכנתא.

האופציה הכי ידועה ומקובלת של שירותי ייעוץ משכנתא, קשורה לקניית נכס, תוך כדי נטילת הלוואת המשכנתא. הסתייעות בשירותיו של יועץ למשכנתאות בעל ניסיון, עשוי להסב לכם חיסכון של כמה עשרות אלפי ₪, ובל נשכח שכל הביורוקרטיה וההתרוצצות בין הבנקים נחסכת מכם. קל וחומר כאשר אתם אינכם מצליחים לקרוא נכונה את המפה. במקרה הטוב, תצטרכו לשלם הרבה כסף בעשורים הקרובים.

ובמקרה הרע, בכלל לא יאשרו לכם את המשכנתא, והחלום שלכם להיות בעלי בית יתנדף. וחבל…
השאלות שעליכם לשאול את לפני בחירה של ייעוץ משכנתא

 
 

אנחנו כאן עבורכם