מיחזור משכנתא

מיחזור משכנתא

ייעוץ משכנתא פרטי מטעם יועץ פרטי מביא עימו מספר יתרונות. ראשית כל, מדובר ביועץ שעובד למטרות האישיות שקבעתם יחדיו. שנית, מדובר ביועץ שזמין בזמנים שהסכמתם עליהם מראש, פחות או יותר. ולבסוף, מדובר בבעל מקצוע שיודע איך לבצע את תפקידו ואפשר שיהיה זמין עבור הלקוח גם לאחר לקיחת המשכנתא.

ייעוץ משכנתא עם שירות אישי
בפסקת הפתיחה ציינו כי ייעוץ משכנתא פרטי מביא עימו שירות מאוד אישי, שנועד לעזור ללקוח להגשים את מטרותיו האישיות. מה זה בעצם אומר? ובכן, הבה נניח שאנחנו נכנסים לבנק ומבקשים לדבר עם יועץ משכנתאות. הוא מראה לנו איך אנחנו יכולים לקחת משכנתא, ובאילו תנאים – ובשלב מסוים הוא פשוט אומר – "אז מה אתם אומרים?". ובכן, אנחנו יכולים להגיד לו שזו נראית כמו עסקה טובה מאוד ועם זאת היינו שמחים לקבל יותר בהירות לגבי התמהיל והריביות. והוא יכול להגיד שזה "הכי טוב שהוא יכול לעשות". לא בהכרח, אולי הוא יעניק יותר בהירות ואף יעניק תנאים מיטיבים יותר. אנחנו לא יודעים מראש מה הוא יעשה. הנקודה היא, שהוא לא בהכרח עובד בשביל לקוח הבנק, אלא בשביל הבנק. זה לא שהוא "נגד הלקוח", אלא שהוא יכול לפעול כדי לשרת מטרות משלו – וזה בסדר.

מיחזור משכנתא

ייעוץ משכנתא פרטי לעומת זאת, מביא עימו את הבשורה האישית ללקוח. היועץ מראה ללקוח באופן צלול ושקוף מה הם התנאים האפשריים, לאחר ששלח הצעות למספר בנקים שונים בשוק המשכנתאות ועשה עימם משא ומתן מספק, תוך שימוש בכל המינוף, הקשרים והידע המקצועי כמו גם המיומנויות האישיות שלו כדי לקבל תנאים מיטיבים וטובים. זו כי יועץ משכנתא "פרטי" עובד למען מטרות הלקוח. מטרות, שאותו יועץ עזר להרכיב ולבאר. שכן אחד הדברים שיועץ משכנתא יכול לעשות זה לבצע ניתוח פיננסי ותכנון פיננסי כך שהוא יכול להבין לאיזה טווח של תנאי משכנתא, התכנון יכול להתאים.

 

י

מיחזור משכנתא

ייעוץ משכנתא פרטי לזמינות איתנה
ייעוץ משכנתא פרטי מכיל בחובו יתרון נוסף – והוא זה של זמינות. וזאת עקב יכולתו של יועץ המשכנתא לשהות ולהיפגש עם הלקוח, כדי לזהות את ההרגלים והצרכים הכלכליים שלו. בכך, יש לו יותר מידע להרכיב תמהיל מותאם אישית. יועץ משכנתא מטעם הבנק – לא בהכרח מחזיק
בלו"ז פנוי מספיק כדי לעשות זאת עבור לקוח, גם אם הוא ממש רוצה ליצור
תמהילים מותאם אישית לכל לקוחות הבנק. ולתמהיל יש חשיבות מסוימת, עקב כך
שמעורב על שילוב מסלולים שונים שכל אחד מהם יכול להניב תנאים אחרים במסגרת
המשכנתא.
יש שיגידו שתפקידם של יועצי משכנתא מטעם הבנק – הוא למכור
משכנתאות, במחיר הגבוה ביותר. ועל כן, אם זו באמת העדיפות שלו – ייתכן שהוא
לא בהכרח ירצה לעשות את "הצעד הנוסף", כאשר הוא יכול למכור משכנתאות באותו
חלון זמן. או אפילו, ייתכן שהוא לא ירצה לחפש דרכים למכור משכנתאות "זולות
יותר". זה לא בהכרח נכון, שכן אפשר שיהיו יועצי משכנתא שבאמת משתדלים. כך
או כך, יועצי משכנתא פרטיים לא מגיעים עם אינטרס (סביר להניח) למכור
משכנתאות, ועל פי כן "פנויים" יותר לייצר תמהילים מותאמים אישית ושאר
טובין. יועץ משכנתא פרטי מתפרנס מעצם תהליך הליווי, והרכבת התמהיל האישי,
כמו גם משא המתן מול הבנק ואי אילו שירותים אחרים שמעניק.

מיחזור משכנתא – משא ומתן עם הבנקים

יתרון נוסף במסגרת ייעוץ מחזור משכנתא פרטי, הוא כמובן האפשרות לקבל את עזרתו של היועץ כדי לנהל משא ומתן עם הבנק כדי להוריד ריבית. כלומר, אם הוא יכול להוריד ריבית כך שהריבית המתקבלת היא לכל הפחות מתחת לממוצע בשוק, הרי זה משובח ובמובן מסוים הוא "הרוויח את לחמו". יועץ משכנתא מטעם הבנק לא בהכרח ינסה לעשות זאת, והוא
יקבל את לחמו, משכורתו, בין אם הלקוח השיג ריבית נמוכה יותר ובין אם לאו. זה לא אומר שאין לו אינטרס לעזור ללקוח, אלא שיועץ משכנתא פרטי כמו אמור לתת לזה יותר דגש.

מיחזור משכנתא לאחר קבלת המשכנתא: לבדוק שוב את המשכנתא נוסף על כך, במסגרת ייעוץ משכנתא פרטי, יועץ משכנתא יצור קשר מדי פעם ולבדוק מה המצב ואפילו להציע שחזור משכנתא וזאת כדי לקבל אותה בתנאים מועדפים.

אנחנו כאן עבורכם