קצת עלינו - המשכנתא שלי​

המשכנתא שלי, יועצי משכנתאות למענה טוב יותר עבורכם, קבלת משכנתא בתנאים טובים עם ליווי צמוד מול מערכת הבנק, תנאי הלוואה טובים ומותאמים מול יכולת פיננסית אישית.

המשכנתא שלי, פתרון מקצועי לפני קבלת משכנתא או לאחר קבלת המשכנתא למקרה שאתם חושבים על מיחזור משכנתא ובעצם להוזיל את גובה הריבית החודשית/שנתית.
פתרון יועץ המשכנתאות הינו לעשות סדר ולתרום בקבלת ההחלטה במעמד קבלת ההלוואה.

התנאים לקבלת ההלוואה או תנאי סף לאישור ראשוני או עקרוני לקבלת משכנתא יכול להיות שונה כאשר יש לכם ייעוץ משכנתאות עם ניסיון רב שנים.

פתרונות נכונים לייעוץ משכנתאות אשר נותן לכם תסקיר מלא לפני קבלת משכנתא, לפני בחירת נכס או קבלת אישור עקרוני לקבלת המשכנתא.

יועץ משכנתא בליווי צמוד ללא פשרות ללא אותיות קטנות! פשוט לחסוך לכם כסף בעלויות המשכנתא!

ייעוץ משכנתא בהקשר של כישורים ומקצועיות
יועץ משכנתא טוב ומקצועי יבחן דבר ראשון את גובה החזרי המשכנתא, אותם יכולים לקוחותיו להחזיר. כל לקוח הוא עולם בפני עצמו, ומה שמתאים לאחד לא יכול להתאים לשני. לאחר קביעת ההחזר החודשי, ביחד עם הלקוח הוא יבנה את מסלול המשכנתא הנכון, תוך לקיחת כל הפרמטרים בחשבון. יועץ טוב ינהל משא ומתן מול הבנקים והגופים המממנים, על מנת להוריד את עלויות הריביות למינימום האפשרי. הוא יקבל הצעות למשכנתא ממספר מקומות ובנקים, ויעמוד בצורה מקצועית לטובת הלקוח שלו מול הבנק. ייעוץ משכנתא טוב נמדד במידת ההצלחה וההשקעה של יועץ המשכנתא, ובסיפוק תוצאות טובות בסופו של דבר. גם לאחר קבלת המשכנתא, יועץ מקצועי ימשיך ללוות את לקוחותיו עוד תקופה. זאת כדי לענות על שאלותיהם במידת הצורך, להבהיר עניינים ונקודות לאורך הדרך. ובמשך הזמן אף לשנות מסלול משכנתא, בהתאם לשינויים שנוצרים עם הזמן.

אנחנו כאן עבורכם